Доступність посилання

ТОП новини

МЗС: Українець у піратському полоні почувається задовільно


За повідомленням у вівторок Міністерства закордонних справ України, членам екіпажу судна «Патріот», серед яких є український громадянин, пірати дають можливість практично вільно пересуватися на судні, а також спілкуватися з рідними електронною поштою. На судні є достатня кількість продуктів харчування та питної води.

За цим повідомленням, судновласник також підтримує телефонний контакт із капітаном захопленого судна і регулярний зв’язок із членами родин моряків.

Нині тривають переговори з піратами про умови звільнення екіпажу і судна, повідомили в прес-службі МЗС із посиланням на інформацію Генерального консульства України в Гамбурзі.

У цьому німецькому місті розташована штаб-квартира компанії-оператора викраденого судна Johann M. K. Blumenthal GmbH & Co. KG.

Власником судна Patriot, яке йшло під прапором Мальти, є мальтійська компанія Vantage Shipping Company Limited із Ла-Валетти.

Судно, в екіпажі якого 17 осіб, серед яких українець, поляк і решта філіпінців, пірати захопили 25 квітня в Аденській затоці між узбережжям Ємену і Сомалі.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG