Доступність посилання

ТОП новини

Міліція назвала попередню причину пожежі в Дніпропетровську


За попереднiми даними мiлiцiї, вибух i пожежа в залi гральних автоматiв у Днiпропетровську в нiч на четвер сталися через загоряння грального автомата. Про це повiдомили в департаментi громадських зв’язкiв i мiжнародної дiяльностi МВС України, вiдзначивши можливiсть несправної проводки.

У мiлiцiї наголосили, що вiдпрацьовуються й iншi версiї.

Провоохоронці порушили кримiнальну справу за фактом вибуху та пожежі за статтею «порушення встановлених законодавством вимог правил протипожежної безпеки».

Тим часом, у Службi безпеки України повнiстю вiдкидають теракт як версiю виникнення вибуху та пожежi. У прес-центрi СБУ вiдзначили неправильнiсть дiй iз гасiння пожежi: пiсля виникнення пожежi джерело вогню почали гасити водою.

У відомстві також наголосили, що 60 гральних автоматiв розмiщувалися на дуже маленькiй площi, й у цiй залi були «повнiстю порушенi правила пожежної безпеки».

«Людям просто нiкуди було бiгти», – зазначили в СБУ.

Генеральна прокуратура ж повідомляє, що цю справу тримає на контролі Генпрокурор Олександр Медведько.

Міністр з питань надзвичайних ситуацій Володимир Шандра також наголосив, що багато запитань викликає кваліфікація співробітників залу ігрових автоматів. Зокрема, зазначив міністр, про це свідчать спроби співробітників зали самостійно загасити пожежу, і тільки після того, як це не вдалося, були викликані рятувальні служби.

Як заявив Шандра, під час виникнення пожежі в залі ігрових автоматів перебували близько 60 людей, які дивилися футбол по телевізору.


Пожежа в залі ігрових автоматів, який розміщується в житловому будинку, сталася сьогодні близько першої години ночі. Загинули дев’ять людей, ще 11 – шпиталізовані.

XS
SM
MD
LG