Доступність посилання

ТОП новини

Литвин: Інцидент із Луценком буде «гарячою темою» в Раді


Наступного пленарного тижня – з 12 по 15 травня – інцидент із міністром внутрішніх справ України Юрієм Луценком буде «гарячою темою» у Верховній Раді, прогнозує голова парламенту Володимир Литвин.

Водночас, за його словами, Верховна Рада має «отримати офіційну інформацію» і лише на її підставі робити «певні висновки», якщо на цьому наполягатимуть окремі депутати або фракції.

Литвин зазначив, що запропонує парламенту у вівторок, 12 травня, провести консультації щодо кадрових питань. За його словами, це необхідно буде зробити, «щоб не була зірвана робота Верховної Ради».

Спікер наголосив, що наступного тижня у ВР передбачається розглянути більш як 100 питань, і всі вони є невідкладними.

Напередодні іноземні ЗМІ повідомили, що Юрій Луценко 4 травня провів півдня у відділку поліції аеропорту Франкфурта-на-Майні. За деякими даними, міністра в стані сильного алкогольного сп’яніння затримали після сварки з правоохоронцями.

У МВС України спростували цю інформацію. А Міністерство закордонних справ за дорученням Президента звернулося з нотою до Посольства ФРН щодо надання офіційної інформації про інцидент з українським міністром.

XS
SM
MD
LG