Доступність посилання

ТОП новини

«Наша Україна» вимагає денонсувати «харківські угоди»


Партія «Наша Україна» ухвалила сьогодні на своєму з’їзді резолюцію про необхідність скасувати так звані «харківські угоди» про продовження тимчасового перебування російського Чорноморського флоту на території України до 2042 року.

Як мовиться в резолюції, ці угоди суперечать інтересам України, загрожують її безпеці і завдають шкоди економіці, а також суперечать Конституції й були ухвалені з порушенням регламенту.

Партія вважає, що «харківські угоди» «створили ганебний прецедент торгівлі національною територією в обмін на так звані економічні поступки», а домовленості з Москвою «вкотре виявилися пустопорожніми» – Росія систематично порушує умови перебування її флоту в Україні, Україна ж щороку втрачає через дії Росії мільярди доларів бюджетних доходів, заявляє «Наша Україна».

Партія також наполягає на перегляді газових угод із Росією 2009 року і закликає інші політичні сили до спільних дій, які мають сприяти денонсації «харківських угод» і переглядові газових.

«Наша Україна» провела сьогодні, на роковини ратифікації в Верховній Раді «харківських угод», свій з’їзд просто неба перед будівлею Верховної Ради.

Поруч мітингували прихильники Партії регіонів, які виступили на підтримку тих угод.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG