Доступність посилання

ТОП новини

У світі святкували Перше травня


Мільйони людей повиходили на демонстрації з нагоди Першого травня в усьому світі.

У Росії в офіційних святкуваннях дня, який там зветься Свято праці і весни, на демонстрації офіційних профспілок і прокремлівських партій вийшли сотні тисяч людей.

У Франції п’ять найбільших профспілок проводили по всій країні близько 200 акцій із закликами подолати зростання вартості життя і засудити расизм. Одна з цих профспілок повідомила, що на її акції вийшли цього року понад 120 тисяч людей; минулого року їх було понад 350 тисяч.

В Австрії канцлер Вернер Файманн, соціал-демократ, виступив на першотравневому мітингу в Відні перед приблизно 100 тисячами присутніх із засудженням дій банківського сектору.

У Німеччині, за словами профспілок, по всій країні мітингували понад 420 тисяч людей.

Понад 4 тисячі людей вийшли на демонстрацію в Гонконгу, закликаючи посилити законодавчий захист працівників.

У Південній Кореї більш як 50 тисяч робітників зібралися в столиці Сеулі з закликами збільшити платню й поліпшити безпеку праці і з засудженням консервативної влади країни.

1 травня в кількох десятках країн світу офіційно відзначають День міжнародної солідарності трудящих чи схожі свята, ще в багатьох цей день святкують неофіційно, переважно профспілки і ліві та лівацькі політичні сили.
XS
SM
MD
LG