Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко: Інформація про інцидент у Франкфурті – «сумнівна»


Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко називає аморальним блокування фракцією Партії регіонів трибуни Верховної Ради під приводом вимоги звільнення міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

За словами голови уряду, вона вважає сумнівною інформацію, що з’явилася в ЗМІ, навколо інциденту з делегацією МВС на чолі з Луценком в аеропорту Франкфурта-на-Майні.

Зокрема, Тимошенко ставить під сумнів дані про те, що син Луценка перебував у стані алкогольного сп’яніння. Прем’єр зазначила, що онкохворий син міністра приймає ліки, несумісні з вживанням алкоголю.

«Я переконана, що ця дитина не могла мати відношення до алкоголю, і вже ця неправда, що була багаторазово озвучена, ставить під сумнів всю цю інформацію», – сказала вона.

Разом із тим, Тимошенко зазначила, що вважає неприпустимим запізнення Луценка на літак і спробу силою прорватися в салон, однак з розумінням ставиться до його дій як батька, який прагнув захистити свою хвору дитину.

«Те, що з цього зробили шоу на рівному місці, – мені здається, що це аморально навколо дитини, причому онкологічно хворої, піднімати таку хвилю політичного піару», – заявила прем’єр.

Тимошенко також повідомила, що отримала від Луценка заяву про звільнення. Вона додала, що для відставки міністра достатньо його заяви, поданої до парламенту. У зв’язку з цим Тимошенко назвала надуманою причину блокування Партією регіонів трибуни Верховної Ради з вимогою відставки голови МВС.

За її словами, зараз немає перешкод для розгляду в парламенті питання про відставку Луценка й прийняття його відставки у разі достатньої для цього кількості голосів депутатів. «Є просто небажання це робити. Є бажання знищити роботу Верховної Ради та продовжувати саботаж усієї роботи, яка здійснюється щодо наведення ладу в гральному бізнесі та протистояння викликам кризи», – заявила прем’єр.


Вчора вранці регіонали заблокували трибуну парламенту й мають намір продовжувати блокування до підтвердження іншими фракціями готовності звільнити Луценка.

Спікер Володимир Литвин назвав метою блокування «розпуск парламенту».

XS
SM
MD
LG