Доступність посилання

ТОП новини

В Одесі рішення УЄФА вважають несправедливим


Керівництво Одеси вважає бухарестське рішення Виконкому УЄФА про виключення Одеси зі списку міст, що прийматимуть Євро-2012, «абсолютно несправедливим».

Про це заявив у середу на зустрічі з журналістами заступник директора Департаменту з підготовки і проведення в Одесі фінального турніру Євро-2012 Одеської міськради Марат Якупов.

За його словами, мер Одеси Едуард Ґурвіц не може зрозуміти, чим викликана «раптова зміна позиції членів Виконкому УЄФА і його рішення».

Якупов нагадав, що раніше експерти УЄФА стверджували: Одеса і Київ мають найбільші шанси прийняти ігри Європейського чемпіонату з футболу. Тому, відзначив він, «ми не можемо зрозуміти, якими мотивами сьогодні керувалися чиновники УЄФА, тому що вони суперечать самі собі і звіту численних експертів, які приїжджали до Одеси».

Крім того, підкреслив Якупов, «абсолютно не зрозуміло, чому Одеса не залишилася навіть у списку резервних міст для проведення ігор Чемпіонату».

Він також додав, що «успішно ведуться і будуть виконані в заплановані терміни роботи з реконструкції стадіону «Чорноморець» і аеропорту «Одеса», будівництву траси «Північ-Південь», естакади «Митна площа – парк Шевченка» і решти об'єктів».

Виконком УЄФА 13 травня на своєму засіданні в Бухаресті визначив міста, в яких пройдуть матчі фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу. В Україні з міст-господарів визначений наразі тільки Київ, який до того ж іще має постаратися, щоб прийняти фінал Чемпіонату. Шанси прийняти змагання Євро-2012 також тим часом зберегли Донецьк, Львів і Харків. Остаточні шанси українських міст будуть оцінені 30 листопада.

В той же час Дніпропетровськ і Одеса, за рішенням УЄФА, не розглядатимуться в майбутньому як основні або резервні і припиняють змагатися за право прийняти матчі Євро-2012.
XS
SM
MD
LG