Доступність посилання

ТОП новини

Рада створила дві комісії щодо інциденту з Луценком


Верховна Рада створила дві Тимчасові слідчі комісії для розслідування обставин інциденту за участю міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, який стався 4 травня в аеропорту німецького Франкфурта-на-Майні.

За ухвалення першої постанови, внесеної народним депутатом від БЮТ Ігорем Воротнюком, проголосували 214 народних депутатів із 442, зареєстрованих в сесійній залі.

Комісія повинна надати суспільству достовірну інформацію щодо розслідування обставин даного інциденту. До складу комісії увійшли 9 народних депутатів. Головою ТСК обрали депутата від фракції БЮТ Романа Забзалюка, а його заступником – депутата від фракції Партії регіонів Леоніда Кожару. Термін діяльності комісії – 3 місяці.

Крім того, парламент ухвалив постанову щодо створення аналогічної ТСК, внесену депутатом від фракції Партії регіонів Владиславом Лук’яновим. «За» проголосували 205 народних депутатів. Цю комісію очолив депутат від фракції Партії регіонів Нестор Шуфрич.

Таке рішення ухвалили у зв’язку з тим, що під час обговорення даних проектів постанови в сесійній залі депутати так і не дійшли згоди щодо того, хто очолюватиме цю комісію. Голова парламенту Володимир Литвин закликав домовитися, однак жодна зі сторін не пішла на поступки.

Після такого голосування Литвин зауважив, що ситуація «доведена до абсурду».

Вчора Кабінет Міністрів відсторонив Луценка від виконання обов’язків міністра внутрішніх справ до завершення службового розслідування інциденту за його участю.

XS
SM
MD
LG