Доступність посилання

ТОП новини

Кошти для відновлення після повені тратили не за призначенням – комісія


Тимчасова слідча комісія Верховної Ради з моніторингу стану ліквідації наслідків повені, що сталася у липні минулого року в 6 областях, заявляє про нецільове використання бюджетних коштів на відновлення постраждалих територій.

У звіті комісії йдеться, що за інформацією, наданою комісії Генеральною прокуратурою і Міністерством внутрішніх справ, виявили часті порушення при використанні цих коштів.

За даними комісії, Генпрокуратура організувала і провела перевірку виконання вимог природоохоронного, містобудівного і бюджетного законодавства в постраждалих регіонах.

Усього за результатами перевірок протягом серпня-грудня 2008 року в західних областях порушили 134 кримінальні справи, зокрема, з контрабанди і порушень законодавства про охорону праці.

Комісія зазначає, що найбільше фактів нецільової розтрати бюджетних коштів виявили в Івано-Франківській, Львівській і Чернівецькій областях.

Під час заслуховування в парламенті звіту комісії депутати від фракції БЮТ висловили незгоду з інформацією, представленою в ньому, у зв’язку з тим, що, за їхніми словами, звіт не погодили з усіма фракціями.

Верховна Рада створила тимчасову спеціальну комісію з моніторингу стану ліквідації наслідків паводка наприкінці липня в Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Закарпатській, Чернівецькій і Вінницькій областях у вересні 2008 року.


XS
SM
MD
LG