Доступність посилання

ТОП новини

Рада не задоволена роботою уряду в подоланнi наслiдкiв повені


Верховна Рада взяла до вiдома звiт тимчасової спецiальної комiсiї з монiторингу лiквiдацiї наслiдкiв стихiйного лиха в липнi 2008 року в захiдних областях України, а також визнала недостатньо ефективною роботу Кабiнету Мiнiстрiв у цьому питаннi.

За вiдповiдну постанову сьогодні проголосували 403 народнi депутати з 425 зареєстрованих у залi.

Постанова передбачає доручити спецiальнiй комiсiї направити свiй звiт Президентові, Кабiнетові Мiнiстрiв, Радi нацiональної безпеки та оборони, а також вiдповiдним обласним державним адмiнiстрацiям.

Урядові, зокрема, доручають за результатами проведеної перевiрки вжити вiдповiдних заходiв для усунення виявлених порушень i вирiшити питання про персональну вiдповiдальнiсть голiв обласних державних адмiнiстрацiй та iнших посадових осiб, вiдповiдальних за цiльове використання держкоштiв.

Крiм того, Кабмiну пропонується внести змiни до закону про держбюджет-2009 рiк із надання субвенцiй обласним бюджетам Вiнницької, Iвано-Франкiвської, Закарпатської, Львiвської, Тернопiльської, Чернiвецької областей, а також мiсцевому бюджету Чернiвцiв для остаточного розрахунку за виконанi у 2008 роцi роботи з лiквiдацiї наслiдкiв стихiї.

У звiтi комiсiї, представленому на засiданнi парламенту, наголошується, що комiсiя пропонує визнати «недостатньо ефективною роботу Кабiнету Мiнiстрiв України, органiв виконавчої влади та мiсцевого самоврядування в органiзацiї робiт з лiквiдацiї наслiдкiв стихiйного лиха та забезпечення заходiв, спрямованих на нормалiзацiю умов життєдiяльностi населення в постраждалiй місцевості».
XS
SM
MD
LG