Доступність посилання

ТОП новини

Ульянченко назвала головні завдання Секретаріату і «Нашої України»


Новопризначений керівник Секретаріату Президента України Віра Ульянченко вважає своїм головним завдання на цій посаді зробити Секретаріат дорадчим органом глави держави.

Про це вона сказала в ефірі програми «Свобода на Інтері».

Ульянченко повідомила, що перше завдання, яке поставив перед нею Президент, – щоб секретаріат одержав статус його дорадчого органу.

За її словами, Секретаріат Президента має допомагати главі держави виконувати його функції. «Моє завдання – щоб Секретаріат Президента не був фабрикою розбіжностей, якихось недомовленостей», – сказала Ульянченко.

Вона зазначила, що Президент Віктор Ющенко завжди бажав і бажає вести діалог з політичними та економічними елітами, суспільством, громадськими організаціями.

Ульянченко наголосила, що Секретаріат Президента за її керівництва не буде автономним гравцем, він завжди буде відкритим для діалогу з усіма інститутами.

Як новообраний голова ради партії «Народний Союз «Наша Україна» Віра Ульянченко заявляє, що основне завдання НСНУ – максимальне сприяння обранню Віктора Ющенка на другий президентський термін.

«Завдання партії – зробити все, щоб лідер політичної сили, голова партії виграв вибори», – зазначила В.Ульянченко, відповідаючи на питання про основне завдання і мету «Нашої України».
XS
SM
MD
LG