Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко пропонує доопрацювати закон про заборону грального бізнесу


Президент Вiктор Ющенко має намiр спiльно з представниками грального бiзнесу цього тижня розробити i передати на розгляд Верховної Ради пропозицiї до ухваленого парламентом закону про тимчасову заборону грального бiзнесу.

Про це глава держави сказав представникам грального бiзнесу, якi пiкетують Український дiм, де сьогодні вiдбудеться форум «Влада та бiзнес – партнери».

«У мене є чотири днi, щоб ухвалити рiшення», – сказав Віктор Ющенко. За його словами, закон, який ухвалила Верховна Рада, є популістським, «з цього виходила прем’єр, з цього виходила Верховна Рада».

Президент зазначив, що вiн може застосувати до закону право вето, проте це нiчого не дасть. «Якщо я його просто ветую, це вето подолають наступного дня», – сказав глава держави.

Кабiнет Мiнiстрiв України розпорядженням вiд 7 травня припинив дiю лiцензiй гральних закладiв на один мiсяць. Приводом для таких заходiв стала трагедiя у Днiпропетровську, де в нiч на 7 травня на першому поверсi п’ятиповерхового будинку в залi гральних автоматiв сталася пожежа. Загинули 9 людей, 11 потерпiлих шпиталізували.

Пiзнiше, 15 травня, парламент ухвалив закон про заборону грального бiзнесу в Україні й участi в азартних iграх.

Закон набуває чинностi з моменту публiкацiї i дiє до ухвалення спецiального законодавства, що передбачає право здiйснення грального бiзнесу в спецiально створених iгрових зонах.

Президент цей закон поки що не пiдписав.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG