Доступність посилання

ТОП новини

Міноборони планує подати до суду на КРУ


Міністерство оборони має намір подати в суд на Головне контрольно-ревізійне управління у зв’язку зі звинуваченнями міністерства в зловживаннях у сфері забезпечення військовослужбовців харчуванням.

Про це на нараді, присвяченій забезпеченню харчування військовослужбовців Збройних сил, повідомив керівник департаменту держзакупівель і ресурсного забезпечення Міноборони Василь Бартків.

«Думаю, що найкращий шлях – ми звернемося в суд, де захистимо свої честь і гідність», – сказав він.

При цьому, Бартків ще раз заявив про безпідставність звинувачень ГоловКРУ на адресу Міноборони в зловживаннях у сфері забезпечення військовослужбовців харчуванням. Однак він не вказав, до якого суду і коли саме Міноборони має намір подати позов.

Минулого тижня ГоловКРУ звинуватило Міноборони в зловживаннях в організації харчування військовослужбовців, порушеннях при закупівлі паливно-мастильних матеріалів, а також незаконній передачі 53 земельних ділянок площею 266 гектарів.

У зв’язку з цим прем’єр Юлія Тимошенко ініціювала відставку міністра оборони Юрія Єханурова й сподівається, що парламент розгляне це питання на пленарному тижні 2-5 червня.

XS
SM
MD
LG