Доступність посилання

ТОП новини

Лідер руху «За Україну!» просить Президента підписати закон про заборону грального бізнесу


«Я офіційно звертаюся до Президента України, щоб він підписав закон про заборону грального бізнесу», – сказав В’ячеслав Кириленко.

Він зауважив, що «в усьому світі цей бізнес має суттєві обмеження. Тому парламент, коли ухвалював відповідний закон, передбачив, що протягом трьох місяців парламент повинен напрацювати закон, який визначить вичерпний перелік місць і зон, де можуть бути розташовані суб’єкти підприємницької діяльності, які займаються гральним бізнесом».

«А до того моменту гральний бізнес в Україні заборонений, –наголосив він. – Я вважаю це правильним рішенням, тому що якби такого рішення не було, то не було б і закону, який через три місяці повинен локалізувати гральний бізнес і утвердити відповідні правила його ліцензування».

15 травня Верховна Рада ухвалила Закон «Про заборону грального бізнесу в Україні». Закон забороняє не тільки гральний бізнес, а й участь в азартних іграх.

Президент України Віктор Віктор Ющенко зазначив, що ухвалений Верховною Радою закон не вирішує проблем у цій сфері, і пообіцяв, що проведе із цього приводу додаткові консультації з фахівцями. Президент додав, що, за своїми внутрішніми переконаннями, готовий його підписати, хоча «закон принизливий і відсовує нас від вирішення суті питання».
XS
SM
MD
LG