Доступність посилання

ТОП новини

Кримська міліція переходить на посилений режим служби


Сімферополь – Міліція Криму переходить на посилений режим служби, з інших регіонів прибувають підрозділи Внутрішніх військ. Причина цього – зовсім не у загостренні політичної чи криміногенної ситуації в регіоні. Все набагато простіше – на півострові розпочався курортний сезон.

Вже традиційно з початком курортного сезону кримську міліцію переводять на посилений режим служби. Цей рік не виключення, хоча туристів тепер дещо менше. І все ж, разом із туристами до Криму прибуває чимало так званих «гастролерів», переважно, злодіїв і шахраїв. Хтось їде за відпочинком і хорошим настоєм, а хтось – за легкими грошима і намірами зіпсувати комусь хороший настрій.

полковник Микола Федорян
Начальник міліції громадської безпеки Криму полковник Микола Федорян каже, що з початком курортного сезону традиційно змінюється і структура і кількість злочинів, що фіксуються на півострові. За його словами, зловмисники їдуть на південь як з інших регіонів України, так і з-за кордону, переважно, з Грузії та Росії. Щоб протистояти їм кримська міліція переформовує свою роботу.

Вже зараз збільшується кількість патрулів, у курортних містах створюються спеціальні мобільні групи правоохоронців, до складу яких входитимуть не тільки бійці патрульною служби, але й «беркутівці» і працівники «непрофільних» структур – ДАЇ, паспортної і дільничної служб.

Курортників менше – міліції більше

Але найбільшої допомоги кримська міліція очікує від Внутрішній військ МВС України. Цього року кількість відряджених з інших регіонів України бійців із Внутрішніх військ зросте до пів тисячі, тоді як торік їх було трохи більше 4 сотень. Разом із міліцією вони патрулюватимуть вулиці усіх курортних міст півострова. Таке зростання кількості надісланих до Криму додаткових сил правоохоронців відбувається на тлі значного скорочення кількості самих курортників.

За останніми даними, таке зниження сягнуло 25%, тобто, станом на сьогодні до Криму на відпочинок приїхало на чверть курортників менше, аніж того ж дня торік. Представники влади сподіваються на поліпшення ситуації у традиційний «високий сезон» у липні-серпні, але експерти кажуть, що, навпаки, спад може сягнути 40%. Головна причина – економічна криза і дорожнеча кримського туристичного продукту за умов його невисокого сервісу...

(Сімферополь – Київ – Прага)
  • Зображення 16x9

    Володимир Притула

    Кримський журналіст. Співпрацюю з Радіо Свобода з 1990 року. Керівник проєкту Радіо Свобода «Крим.Реалії» з березня 2014 року. В грудні 2014-го був змушений покинути півострів. Заслужений журналіст України.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG