Доступність посилання

ТОП новини

Коаліції між БЮТ і Партією регіонів не буде – Томенко


«Можу точно сказати, що коаліції між БЮТ і Партією регіонів не буде. Необхідно домовлятися в форматі не лише конституційної більшості, а й максимального політичного консенсусу», – заявив в ефірі Радіо Свобода віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко, коментуючи повідомлення деяких ЗМІ.

Зокрема, Інтернет-видання «Українська правда», посилаючись на власні джерела, повідомило напередодні, що Прем’єр-міністр і лідер блоку свого імені Юлія Тимошенко та лідер Партії регіонів Віктор Янукович попередньо узгодили проект «Великого договору», який передбачає створення широкої коаліції між їхніми силами, а також текст нової Конституції.

Микола Томенко з приводу нової коаліції також зазначив, що цього тижня буде актуальною розмова щодо принципу такого об’єднання. Але поява підписаного документа можлива лише за умови, коли на таку спільну співпрацю погодяться, як мінімум, БЮТ, партія Литвина, значна частина «Нашої України-Народної Самооборони» та Партія регіонів, сказав в ефірі Радіо Свобода віце-спікер парламенту Микола Томенко.
XS
SM
MD
LG