Доступність посилання

ТОП новини

Рада цього тижня не визначатиме дату виборів – Литвин


Цього тижня парламент не розглядатиме проект постанови стосовно визначення нової дати проведення чергових виборів Президента України, повідомив голова Верховної Ради Володимир Литвин.

За його словами, про це домовилися лiдери фракцiй, оскiльки профiльний комiтет має розглянути вiдповiдний проект постанови.

При цьому Литвин нагадав, що внiс до парламенту вiдповiдний проект постанови. Текст проекту набагато ширший, анiж тiльки визначення дати президентських виборiв, зазначив голова парламенту. Зокрема, за словами спiкера, необхiдно внести змiни до закону про вибори Президента України, в якому скоротити термiн президентської кампанiї до 90 днiв.

Крiм того, заявив голова Верховної Ради, необхiдно доручити Кабiнетові Мiнiстрiв i Центральнiй виборчiй комiсiї пiдготувати до президентських виборiв остаточний варiант електронного реєстру виборцiв.

Литвин вкотре нагадав, що для нього є очевидною дата президентських виборiв – 17 сiчня. Вiн також зазначив, що з цiєю датою згоднi керiвники iнших фракцiй парламенту.

Верховна Рада 1 квітня призначила чергові вибори глави держави на 25 жовтня 2009 року. Проте Конституційний Суд своїм рішенням від 12 травня, за поданням Президента Віктора Ющенка, визнав неконституційним таке рішення.

XS
SM
MD
LG