Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 07:15

ЄС інвестує в боротьбу з торгівлею дітьми в Україні


Представництво Європейської комісії в Україні надало фінансову та організаційну підтримку громадським організаціям, які спеціалізуються на протидії торгівлі дітьми та реабілітації постраждалих від неї в Луганській, Харківській, Миколаївській, Чернівецькій та Закарпатській областях.

600 тисяч євро, виділені Євросоюзом у рамках проекту «Інвестиції в людей», витратять на медичну та психологічну допомогу дітям, які стали об’єктом торгівлі, на судове переслідування торгівців людьми та моніторинг ситуації, заявив сьогодні керівник програм охорони здоров’я та соціального захисту Представництва Єврокомісії в Україні Сергій Полюк.

«Україна не є річчю в собі, це частина Європи. І зараз, коли йдуть процеси зближення двох сторін, спрощуються процедури перетину кордонів, торгівля дітьми стає загальноєвропейською проблемою, вирішувати яку ми маємо спільними зусиллями. Ми стимулюємо співпрацю в цьому напрямку урядових та неурядових організацій України та Європи, аби наблизити за рівнем захисту особистих прав реального українця до реального європейця», – пояснює зацікавленість Євросоюзу в проблемах українських дітей Сергій Полюк.

За останні 9 років у рамках європейських програм отримали допомогу понад 5,5 тисяч українців, які стали жертвами торгівлі людьми, кожен десятий з них – неповнолітній. За словами експертів, реальних жертв торгівлі дітьми в Україні в декілька разів більше, але понад 90% із них не звертаються по допомогу і відмовляються свідчити проти своїх кривдників у суді.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG