Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 12:35

Прикарпатські матері протестують проти «теленасильства»


У центрі Івано-Франківська біля Ратуші жінки стали в живий ланцюг на знак протесту проти відеопродукції, яка пропагує жорстокість, насильство, розбещеність, та проти реклами алкоголю і тютюну.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, ініціювали акцію жіночі громадські організації, зокрема, Союз українок, Ліга українських жінок та Жіноча громада.

За словами директора школи-садка № 7, голови міської організації Ліги українських жінок Марії Ільків, ті кіно- і мультфільми, які нерідко показує телебачення, є «геноцидом, духовним голодомором», адже «діти бавляться в такі ж сюжетно-рольові ігри, які бачать на екрані».

Жінки переконані, що у Міжнародний день захисту дітей треба не лише проводити конкурси малюнків на асфальті чи дитячі концерти, а й привертати увагу громадськості до серйозних проблем дитячого виховання, адже, на їхнє переконання, «порушується право дітей на безпечне середовище проживання».

В акції взяли участь також маленькі івано-франківці та представники міської влади, духовенства.

Волонтери з молодіжних організацій збирали підписи під зверненням до Президента України, Прем’єр-міністра і голови Верховної Ради з вимогою дотримуватись в державі закону про захист суспільної моралі, моніторити те, що діти бачать на екранах телевізорів чи чують в радіоефірі.

Прикарпатці сподіваються, що такий рух підтримають і в інших регіонах України, і не лише представники жіночих організацій.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG