Доступність посилання

ТОП новини
30 вересня 2020, Київ 12:57

Обама оптимістичний щодо майбутнього General Motors


Банкрутство цього провідного американського автовиробника, яке було оголошене в понеділок, називають найбільшим в історії США.

Виступаючи цього ж дня у Вашингтоні, президент США Барак Обама заявив, що банкрутство – це частина життєдайного плану, який дасть компанії можливість знову піднятися.

За словами Барака Обами, він упевнений, що заходи, оголошені компанією і підтримані урядом, знаменують собою кінець попередньої General Motors і початок нової компанії, яка зможе виробляти високоякісні, безпечні автомобілі майбутнього, що витрачатимуть мало пального, компанії, «яка зможе вести Америку до енергетичної незалежності і яка буде ще одним символом успіху Америки».

За планом, який був запропонований Міністерством фінансів, General Motors після оголошення банкрутства і створення на його місці нової компанії може отримати загалом до 50–60 мільярдів доларів урядової допомоги, а натомість 72,5 відсотки її акцій перейде до американської держави.

10 відсотків формально новоствореної компанії мають отримати кредитори General Motors, які також одержать гарантії можливості викупити ще 15 відсотків.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG