Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 16:15

Тимошенко закликає всі політичні сили до об’єднання


Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко наполягає на об’єднанні всіх політичних сил у Верховній Раді для якнайшвидшого подолання фінансово-економічної кризи.

«Ми маємо сьогодні перші паростки надії на економічну стабілізацію. І тому хотіла б, щоб усі ми далі продовжували так працювати, як ми це робили у цих важких умовах. Але хотілося б, щоб ця робота відбувалася у політичному комфорті, при політичному об’єднанні всіх політичних сил в парламенті», – заявила прем’єр, відкриваючи засідання Кабміну.

Голова уряду нагадала, що ще в грудні минулого року закликала всі парламентські політичні сили до консолідації та об’єднання зусиль для подолання наслідків кризи. «Я стояла і стою на позиціях повного об’єднання всіх політичних сил і досягнення ефективного результату для України», – наголосила Тимошенко.

«Я хочу сказати: або ми почнемо поважати свою країну і бачити позитивні результати, або з цим комплексом меншовартості, який сьогодні сіють брудні політики в країні, так народ, наша нація і буде жити, і з цим комплексом меншовартості будуть виховуватись ваші діти», – зазначила прем’єр.

Фракція Партії регіонів у Верховній Раді виступає за створення нової парламентської коаліції, ведучи консультації з її переформатування з іншими парламентськими фракціями, у тому числі й із Блоком Юлії Тимошенко.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG