Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 20:03

ООН закликає робити планету екологічно чистішою


Сьогодні у Всесвітній день захисту довкілля Генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун закликав всіх людей робити все для того, щоб зробити Землю екологічно чистішою.

«Економте електроенергію. Користуйтеся громадським транспортом. Переробляйте сміття. Садіть дерева. Прибирайте місцеві парки. Домагайтеся того, щоб корпорації несли відповідальність за свою природоохоронну практику. І спонукайте представників ваших урядів до досягнення домовленості на міжнародній зустрічі у Копенгагені», – цитують слова Пан Ґі Муна в інформаційному відділі Представництва ООН в Україні.

За його словами, коли мільярди людей об’єднають свої сили заради спільної мети, «це дійсно може мати неймовірний результат».

Як зазначив Генсекретар ООН, світ потребує нових домовленостей з питань захисту довкілля, в рамках яких основний нахил буде зроблено на інвестиції у відновлювальні джерела енергії, екологічно чисту інфраструктуру та раціональне споживання енергії.

«Якщо ми інвестуємо хоча б частину тих значних ресурсів, котрі виділяються в рамках пакету економічних стимулів, що сприяють формуванню екологічно безпечної економіки, ми можемо повернути теперішню кризу назад і в майбутньому досягти сталого зростання», – зазначив Пан Ґі Мун.

За оцінками Програми розвитку ООН, внаслідок зміни клімату 600 мільйонів людей зіткнуться з проблемою нестачі продовольства і недоїдання впродовж наступних років, 1,8 мільярда жителів Землі потерпатимуть від нестачі води, а 330 мільйонів будуть змушені шукати нових місць проживання.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG