Доступність посилання

ТОП новини

Російського депутата Затуліна госпіталізували у Сімферополі


Депутата Державної думи Росії, директора Інституту країн СНД Костянтина Затуліна госпіталізували до кримського республіканського діагностичного центру «Генезис», повідомив представник генерального консульства Росії у Сімферополі Володимир Пашедко.

В інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна» він зазначив, що після чотиригодинної затримки в аеропорту Сімферополя у Костянтина Затуліна погіршало самопочуття. Було викликано швидку допомогу, лікар якої заміряв тиск Затуліна – 260 на 140, що фактично є передінфарктним або передінсультним станом. Тому лікар призначив термінову госпіталізацію.

Перед цим українські прикордонники не пускали на територію України Костянтина Затуліна, який прибув літаком до Сімферополя для участі у фестивалі «Велике російське слово».

Начальник прес-служби СБУ Марина Остапенко заявила журналістам, що діє заборона СБУ на в'їзд Костянтина Затуліна в Україну, строк якого поки не минув.

У липні 2008 року СБУ заборонила в'їзд в Україну Затуліну за недопустимі висловлювання щодо російсько-українських відносин.

У серпні 2008 року Міністерство закордонних справ Росії заявляло про зняття Україною цієї заборони.
XS
SM
MD
LG