Доступність посилання

ТОП новини

Таємні переговори БЮТ з Партією регіонів були помилкою – представник БЮТ


Таємні переговори БЮТ з Партією регіонів про зміни до Конституції і створення широкої коаліції були помилкою Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Відповідну заяву зробив народний депутат України від БЮТ Генадій Задирко.

«Від самого початку я був послідовним противником будь-якого об’єднання Блоку Юлії Тимошенко з Партією регіонів. На зборах фракції БЮТ у п’ятницю я вкотре попереджав Юлію Тимошенко про неприпустимість підкилимного переформатування Конституції і зміни конституційного ладу в державі, не порадившись перед тим з народом», – цитує депутата його прес-служба.

За словами Задирка, він неодноразово наголошував, що «наші виборці не зрозуміють і не підтримають ні «ширки» з Партією регіонів, ні перенесення виборів Президента в парламент».

«Більше того, я припускав, що Партія регіонів втягнула БЮТ у ці переговори якраз задля компрометації опонентів, а закінчиться все традиційним «кидаловом» з боку «донецьких», – зазначив БЮТівець і скаржиться: «На жаль, лідер політичної сили, до складу якої я входжу, не почула цих аргументів: у неї інші радники. Відмова Віктора Януковича від створення широкої коаліції в нинішньому парламенті, я переконаний, має під собою саме ті причини, які я намагався донести до лідера БЮТ».

Депутат переконаний, що «БЮТ зазнав непоправних іміджевих втрат і підірвав довіру до себе з боку власних виборців».

«Переговори про коаліцію з Партією регіонів були стратегічною помилкою моєї політичної сили. Хоч як прикро це усвідомлювати, вона матиме для БЮТ далекосяжні наслідки», – підсумував депутат.
XS
SM
MD
LG