Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 12:05

Яценюк хоче референдуму про принципи законотворення


Народний депутат Арсеній Яценюк оголосив на своїй прес-конференції, що прагне влаштувати всеукраїнський «державний референдум», який, за його словами, треба встигнути провести ще до президентської виборчої кампанії.

За словами лідера власного руху «Фронт змін», колишнього Голови Верховної Ради, першим із трьох питань такого референдуму мала б бути необхідність проведення референдуму перед внесенням будь-яких змін до Конституції.

Другим питанням мала б бути неможливість для будь-яких чиновників, посадовців і представницьких органів самим продовжувати власні повноваження.

І третім питанням, на думку Яценюка, має стати реалізація положень, винесених на референдум, – «обов’язкове право народу на проведення референдуму і реалізацію цього права у вигляді закону», щоб рішення референдумів ставали «частиною національного законодавства».

Як сказав депутат, найближчим часом він планує організувати експертне і громадське обговорення його пропозицій.

Якщо ж пропонований референдум не буде проведений, сказав Яценюк, то політики зможуть проголосувати за власні зміни до Конституції чи й «зробити з кимсь союзну державу».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG