Доступність посилання

ТОП новини

Президент наполягає на розгляді в парламенті його змін до Конституції


Віктор Ющенко наполягатиме, щоб його варіант змін і доповнень до Конституції України був розглянутий у Верховній Раді і направлений до Конституційного Суду», сказав він на прес-конференції.

За його словами, «за кожну букву» цього проекту він «готовий десятки разів відповідати перед країною, перед кожним виборцем».

Ющенко також сподівається, що в червні Україна отримає висновки Венеціанської комісії щодо тексту змін до Основного Закону, які він направив у парламент.

Президент також вважає, що зміни і доповнення до Конституції треба прийняти ще до президентських виборів, навіть якщо це буде й не в редакції самого Ющенка.

Проект таких змін, що передбачає, зокрема, запровадження двопалатного парламенту, одночасні вибори Президента, парламенту й органів місцевого самоврядування чи нові принципи місцевого самоврядування, Президент подав до Верховної Ради 31 березня, визначивши його як «невідкладний».

У Блоці Юлії Тимошенко раніше сьогодні повідомили, що завтра-післязавтра подадуть до парламенту власний проект Конституції.

А в Партії регіонів висловили сподівання, що продовжать разом із БЮТ спільну роботу для внесення змін до Конституції й попри те, що широкої коаліції між ними наразі не буде.
XS
SM
MD
LG