Доступність посилання

19 Жовтень 2018, Київ 00:23

Ющенко «живе і працює проти країни» – Тимошенко


Прем’єр-міністр заявляє, що Президент «не має права на будь-яку критику» її уряду, а «тільки на роботу й на те, щоб служити Україні».

«Критикувати він зможе, коли в опозицію піде, а нині він має працювати і брати на себе відповідальність», – заявила Юлія Тимошенко про Віктора Ющенка.

«Гучні слова» голови держави, заявила прем’єр, мають на меті, на її думку, «позбавити країну, і насамперед уряд, можливості протистояти кризі, позбавити країну можливості отримати логічну владу».

За її словами, Блок Юлії Тимошенко вів переговори про широку коаліцію з «усіма командами всіх фракцій без винятку», а не тільки з Партією регіонів. І якби не «руйнівна діяльність Президента», то депутатам вдалося б об’єднатися, заявила Прем’єр-міністр.

Так само Тимошенко скритикувала сказані раніше сьогодні слова Ющенка про складне фінансове становище «Нафтогазу України», назвавши їх «черговою істерикою, яка не має під собою жодних фактів».

Голова уряду звинуватила голову держави в свідомій дестабілізації цієї компанії і України загалом.

Прем’єр запевнила, що за весь необхідний газ буде заплачено, хоча й не пояснила, де збирається брати на це кошти.

Натомість вона пообіцяла, що нинішній рік буде першим, який Україна «проживе без будь-яких газових стресів».

Раніше сьогодні Віктор Ющенко назвав плани створення коаліції Партії регіонів і Блоку Юлії Тимошенко «заколотом» і «українським варіантом ГКЧП», коли «за спинами людей хотіли забрати найсвятіше, що належить нації, – соборність та незалежність».

А в Москві керівництво російського «Газпрому» вкотре заявило делегації Європейської комісії про важкий фінансовий стан «Нафтогазу України», що, як стверджують у російського газового монополіста, може знову поставити під загрозу транзит російського газу до Європи через територію України.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG