Доступність посилання

ТОП новини

Віктор Черномирдін попрощався з Києвом


В Україні обговорюють відставку посла Російської Федерації Віктора Черномирдіна.

Як зазначив в ефірі Радіо Свобода доктор політичних наук, професор Сергій Телешун, «Чорномирдін був достатньо зручний, дуже добре обізнаний з українськими справами Леоніда Кучми. Мається на увазі не як особистості, а як політичного та економічного партнера. Це питання газової проблематики, питання впливу на український істеблішмент».

За словами Телешуна, все було закономірно, зрозуміло, адекватно. Тепер час змінився і Росія мінятиме правила гри. Москва готуватиметься до виборів в Україні, – зазначив Сергій Телешун.

Подібну думку висловив вiце-спiкер Держдуми Росії Iван Мельников. За його словами, «Кремль обрав лiнiю на змiну дипломатичного почерку стосовно української влади на тлi газової проблеми, а головне - виборiв президента цiєї сусiдньої країни» – зазначив Мельников. Що ж саме стоїть за рiшенням про відставку Чорномирдіна, за словами російського віце-спікера, можна буде зрозумiти лише тодi, коли стане вiдомо, хто стане новим послом Росiї в Українi.

Президент Росiї Дмитро Медведєв звiльнив Вiктора Черномирдiна з посади посла Російської Федерації в Українi й призначив його своїм радником з питань економiчної спiвпраці з державами СНД.
XS
SM
MD
LG