Доступність посилання

ТОП новини

Україна і Сербія восени підпишуть угоду про вільну торгівлю


Під час прес-конференції у місті Новий Сад президент Сербії Борис Тадіч повідомив, що під час візиту в Україну планується, передусім, підписати угоду про вільну торгівлю, яка б «у економічному плані ще більше зв’язала наші країни». Президент Республіки Сербія восени відвідає Україну з офіційним візитом.

Президент Віктор Ющенко висловив сподівання, що цей візит матиме історичний характер і надасть новий поштовх розвитку взаємин двох країн, повідомляє прес-служба Глави держави.

За словами Віктора Ющенка, між Україною та Сербією існує великий потенціал розвитку економічних відносин, лише за минулий рік рівень товарообороту між країнами зріс на 71%. Віктор Ющенко також зазначив, що Україна підтримуватиме прагнення Сербії стати членом Світової організації торгівлі.

Згідно з повідомленням прес-служби Віктора Ющенка, Україна і Республіка Сербія планують встановити безвізовий режим.

Президент України Віктор Ющенко перебуває з робочим візитом у Сербії.

У сербському місті Нові Сад відкрився триденний саміт лідерів центральноєвропейських країн. В саміті беруть участі президенти України, Австрії, Болгарії, Італії, Македонії, Молдови, Польщі, Словаччини, Словенії, Хорватії, Чеської Республіки, Чорногорії та Боснії і Герцеговини.
XS
SM
MD
LG