Доступність посилання

ТОП новини

Бійці «Беркута» прибули до «Укртранснафти»


Близько 50 співробітників спеціального підрозділу Міністерства внутрішніх справ «Беркут», одягнені в бронежилети і каски, заблокували диспетчерський центр компанії «Укртранснафта» у Києві.

Спецназівці розосередилися по всій будівлі, на всіх поверхах.

Блокування будівлі «Беркутом» відбулося в той час, коли тимчасово відсторонений від виконання обов’язків голови правління компанії Ігор Кирюшин давав прес-конференцію на 7-му поверсі будівлі. Він ще раз зазначив, що всі дії щодо зміни керівництва компанії незаконні.


Юрист Яків Воронін, що представляє інтереси Кирюшина, продемонстрував рішення Прилуцького міськрайонного суду, яким припиняється рішення спостережної ради «Укртранснафти», про відсторонення Кирюшина і призначення замість нього Олександра Лазорка.

Раніше «Укртранснафта» заявила про спробу Лазорка захопити управління компанії. 10 червня спостережна рада компанії призначила Лазорка в.о. голови правління – протокол про призначення при цьому оформили 17 червня – замість Кирюшина. Останній пізніше заявив, що суд скасував призначення Лазорка.

Міністр палива й енергетики Юрій Продан заявив, що Кабінет Міністрів вивчає ситуацію, що склалася в компанії «Укртранснафта».

XS
SM
MD
LG