Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 11:19

В Україні заборгованість із зарплати зросла вдвічі – Карпачова


Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова стверджує, що на сьогодні вдвічі зросла заборгованість із заробітної плати в Україні: з 752 мільйонів гривень в минулому році до 1 мільярда 405 мільйонів гривень у травні нинішнього року.

Про це Карпачова заявила під час виголошення щорічної доповіді в парламенті.

Вона також зазначила, що на сьогодні, якщо обраховувати за критеріями Світового банку, то до бідних в Україні можна віднести понад 70% населення. За її словами, кількість найманих працівників «зменшилася більше як на 710 тисяч».

За її даними, майже один мільйон наших громадян перебувають на обліку в службі зайнятості як безробітні, а 1 мільйон 700 тисяч вимушені працювати в режимі неповної зайнятості.

«На кожне робоче місце в Україні претендує 9 безробітних, а у Вінницькій, Черкаській, Івано-Франківській областях на одне місце претендує від 40 до 50 осіб», – підкреслила Карпачова.

За її словами, середня заробітна плата за рік зросла лише на 6% в порівнянні з попереднім роком, а споживчі ціни підвищилися на 15%.

Також вона зазначила, що оплата медичних послуг зросла на третину, а квартирна плата підвищились на 35%, тарифи на гарячу воду і опалення зросли на 50%.

«Це свідчить про зменшення розміру реальної заробітної плати насамперед працюючого населення», – підкреслила Карпачова.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG