Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 18:22

Тимошенко бере під особистий патронат будівництво всіх об'єктів Євро-2012


Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко бере під свій патронат будівництво всіх об'єктів для проведення в Україні Євро-2012.

Про це вона заявила сьогодні після огляду будівельного майданчика стадіону у Львові.

Прем’єр також повідомила, що домовилася з представниками місцевої влади міст, де планується проводити чемпіонат, про те, що раз на два тижні проводитиметься спеціальна нарада з представниками влади й будівельних компаній для того, аби тримати під контролем усі роботи.

«Повністю стежитимемо за всіма графіками фінансування, і ми зробимо так, що Україна буде просто перфектно підготовлена до Євро-2012. Це буде, повірте мені», – сказала Прем'єр-міністр.

Сьогодні вона перебуває з одноденною робочою поїздкою у Львові.

Заплановане, зокрема, підписання угоди про соціально-економічний розвиток Львівської області між Кабінетом міністрів і Львівською обласною радою.

Також Прем`єр-міністр проведе нараду з адміністративно-господарським активом області і зустрінеться з професорський-викладацьким складом і студентами Національного університету «Львівська політехніка».
Запланований двогодинний виступ прем`єра у прямому ефірі Львівської обласної державної телерадіокомпанії.

У поїздці голову уряду супроводжують віце-прем`єр-міністр Іван Васюник, міністр економіки Богдан Данилишин, міністр регіонального розвитку і будівництва Василь Куйбіда, міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG