Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 08:59

Чорновіл передумав давати згоду на ексгумацію тіла батька


Депутат Верховної Ради Тарас Чорновіл передумав давати згоду на ексгумацію тіла свого батька, колишнього лідера Народного Руху В’ячеслава Чорновола для розслідування його загибелі.

«Я відкликаю свою згоду, і інші (родичі), мабуть, її не дадуть», – сказав депутат. За його словами, розслідування загибелі батька, що проводилося в 1999 році, велося «необ’єктивно, і, мабуть, необхідне проведення додаткових експертиз у цій справі».

Водночас він зазначив, що його згода на ексгумацію тіла батька може бути використана керівництвом Генеральної прокуратури в корисливих цілях, а також «деякими політиками з метою самореклами».

При цьому депутат допустив, що зможе дати згоду на ексгумацію, але тільки після того, як пройдуть вибори Президента й буде призначений новий Генеральний прокурор.

Вчора Тарас Чорновіл надав Генпрокуратурі свою згоду на ексгумацію тіла батька. Про намір здійснити ексгумацію тіла В’ячеслава Чорновола це відомство заявило навесні. Хоча перед цим удова екс-лідера НРУ виступила проти ексгумації.

В’ячеслав Чорновіл загинув в автомобільній катастрофі 25 березня 1999 року.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG