Доступність посилання

ТОП новини
18 Січень 2019, Київ 09:11

«Заблудші» мають відкликати підписи з-під коаліційної угоди – Ющенко


Президент України, лідер партії «Народний Союз Наша Україна» Віктор Ющенко закликає народних депутатів-однопартійців відкликати свої підписи з-під коаліційної угоди.

Про це він сказав, виступаючи на з’їзді НСНУ, що проходить сьогодні у Києві.

«Я закликаю народних депутатів від «Нашої України», тих народних депутатів, у яких партійний квиток партії, тих, які завдяки роботі партії були обрані до Верховної Ради, ухвалити це рішення і ухвалити рішення якнайшвидше – відкликати свої підписи, які дехто поставив на коаліційній угоді, та об’єднатися в єдину депутатську групу «Наша Україна», – сказав Президент.

Він наголосив, що сьогодні уряд та коаліція ведуть політику «безмежного популізму». Він розкритикував діяльність уряду практично по всіх напрямках діяльності. «Це не може бути нашою політикою, шановні», – сказав Президент, наголосивши, що «Наша Україна» має відмежуватися від цього.

«Навіть тим чотирьом депутатам – заблудшим – немає чого робити (у коаліції), але дуже важливо, щоб сьогодні рішення – ясне, чітке, без посилань на персоналії – ухвалив з’їзд. Ми повинні ясно відмежуватися. «Наша Україна» не може бути соратником у такій політиці, у такому кадровому підході, соратниками у таких антикризових діях», – сказав глава держави.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...

Recommended

XS
SM
MD
LG