Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 12:20

Депутатам-«нашоукраїнцям» дали тиждень на вихід із коаліції


З’їзд партії «Наша Україна» дав тиждень народним депутатам-однопартійцям на вихід із коаліції. В іншому випадку їх виключать із політради партії.

Про це повідомила голова ради партії Віра Ульянченко, виступаючи на з’їзді «Нашої України».

«Почекаємо тиждень, потім застосовуватимемо санкції», – заявила вона, нагадавши про ухвалену сьогодні резолюцію, якою з’їзд зобов’язує депутатів вийти із коаліції.

Раніше сьогодні з’їзд партії «Народний Союз Наша Україна» зобов’язав народних депутатів-однопартійців відкликати свої підписи під заявою про створення парламентської коаліції.

Також делегати з'їзду звернулись до членів фракції НУ-НС із закликом вийти із коаліціії.

У резолюції також констатується, що єдність та одностайність фракції «Наша Україна – Народна самооборона» зруйнована, і це стало прямим наслідком переваги особистих політичних інтересів окремих її учасників над колективними зобов’язаннями, які провели блок до парламенту.

«Ми переконані, що сьогодні народних депутатів фракції «Наша Україна – Народна самооборона» лише використовують для формального існування парламентської коаліції, яка давно перетворилася на іграшку в руках уряду, а не на політичний союз законодавців. Є всі підстави розглядати нинішню діяльність коаліції лише як прикриття безвідповідальної політики уряду та політичних інтриг фракції БЮТ», – підкреслюється в резолюції.

«Наша Україна» не бажає більше виступати в парламенті ширмою для антиконституційного заколоту, бездіяльності уряду в умовах економічної кризи та політичних розправ над міністрами», – йдеться в документі.

З’їзд також висловлює незгоду з «непрофесійними популістськими діями Прем’єр-міністра, які ведуть країну до економічного колапсу».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG