Доступність посилання

ТОП новини

Голова фракції НУНС не хоче з коаліції


Голова фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона» у Верховній Раді, голова Київської міської організації партії «Наша Україна» Микола Мартиненко не має наміру виходити з коаліції, мовиться в недільному повідомленні прес-служби Київської міськорганізації партії.

Повідомлення вкотре наводить думку Мартиненка, що результати суботнього з’їзду партії свідчать про те, що в «Нашій Україні» «руйнуються демократичні засади», на яких вона формується.

«У партії остаточно взяли гору небезпечні тенденції руйнування демократичних основ, перетворення нашої політичної сили на закрите акціонерне товариство», – передає прес-служба його слова.

Свідченням цього він вважає заклик лідера партії, Президента Віктора Ющенка виключити членів Київської міської організації «Нашої України» з партії.

Мартиненко також додав, що найближчим часом члени Київської міської організації самостійно визначаться зі своїм членством у партії.

З’їзд «Нашої України» зобов’язав своїх депутатів у Верховній Раді відкликати свої підписи під заявою про створення коаліції.

Крім того, з’їзд доручив політичній раді партії провести перереєстрацію членів Київської міської організації з тим, щоб по тому на конференції переобрати її керівництво.
XS
SM
MD
LG