Доступність посилання

ТОП новини

Лідер руху «За Україну!» вимагає звільнити тих, хто розбив пам’ятник Леніну


Кабінет Міністрів має вилучити з національного реєстру нерухомих пам’яток монумент Володимиру Ульянову в Києві.

На цьому наголосив лідер Громадського руху «За Україну!» В’ячеслав Кириленко.

«Без такого рішення київська громада не має права демонтувати цей принизливий для української столиці монумент, як це зробили в багатьох містах України – від Львова до Сум і від Одеси до Черкас... Всі органи влади повинні зробити все, щоб пам’ятники організаторам тоталітарного режиму й масових убивств були забрані з наших вулиць. У першу чергу це має робити уряд, який повинен вилучити всі пам’ятники організаторам масового винищення українців з національного реєстру», – зазначив лідер Руху «За Україну!»

На думку Кириленка, саме бездіяльність уряду в цій сфері призводить до того, що громадяни намагаються самостійно знищити пам’ятники організаторам комуністичного терору, як це недавно сталося з пам’ятником Леніну в Києві.

Кириленко також назвав «ганебним» факт ув’язнення молодих українців, які пошкодили пам’ятник Леніну на Бессарабці.

«Цей інцидент цілком можна розслідувати і брати необхідні свідчення, не кидаючи людей за ґрати», – переконаний Кириленко.

Лідер Руху «За Україну!» закликав органи МВС негайно звільнити всіх затриманих і не забувати, що Конституція України визначає головною цінністю Української держави свободу й гідність людини, а не недоторканість пам’ятника Леніну.
XS
SM
MD
LG