Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко побажав Обамі невичерпної енергії з нагоди Дня незалежності США


Президент Віктор Ющенко бажає Президентові Сполучених Штатів Бараку Обамі невичерпної енергії з нагоди Дня незалежності США. Про це сказано в повідомленні прес-служби Президента України.

«Користуючись нагодою, бажаю Вам міцного здоров'я й невичерпної енергії, нових успіхів у Вашій відповідальній державній діяльності, а дружньому американському народу – миру, злагоди й благополуччя», –цитує прес-служба текст привітання.

Президент України зазначив, що цінує сприяння США розвитку демократії в Україні, збереженню її суверенітету й територіальної цілісності, і вдячний за рішучу підтримку основних зовнішньополітичних пріоритетів України – євроатлантичної інтеграції, міжнародного визнання Голодомору 1932-1933 років і забезпечення енергетичної безпеки.

Віктор Ющенко висловив упевненість, що діалог українського й американського народів розвиватиметься у дусі динамічного стратегічного партнерства, дружби та взаєморозуміння.

Американці святкують День незалежності 4 липня в честь підписання цього дня в 1776 році представниками 13 британських колоній у Північній Америці Декларації про незалежність і утворення нової держави.
XS
SM
MD
LG