Доступність посилання

ТОП новини

Губернатор Аляски Сара Пейлін іде в відставку


Губернатор американського штату Аляска Сара Пейлін, яка була кандидатом на віце-президента США, оголосила в суботу, що піде в відставку пізніше цього місяця й не змагатиметься за переобрання на губернатора наступного року.

Вона не пояснила причин такого і рішення і не сказала, чим займатиметься далі, лише визнала, що такий крок «незвичний», але, за її словами, правильний.

Політичні коментатори у США говорять про можливість, що Пейлін може стати республіканським кандидатом на президента на наступних виборах 2012 року, щоб протистояти демократові Бараку Обамі.

45-річна Сара Пейлін на минулорічних президентських виборах у США була кандидатом на віце-президента від Республіканської партії разом із президентським кандидатом, сенатором Джоном МакКейном; вони програли кандидатам від Демократичної партії, нинішнім президентові Бараку Обамі і віце-президентові Джо Байденові.

МакКейн у відповідь на оголошення Пейлін видав заяву на її підтримку й заявив, що вона далі відіграватиме одну з керівних ролей у Республіканській партії.
XS
SM
MD
LG