Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 13:57

Україна вперше святкує нове свято – День флоту


Професійне свято працівників морського і річкового флоту та військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил України – День флоту – призначене на першу неділю липня минулорічним указом Президента.

Сам Президент Віктор Ющенко взяв у неділю участь у святкуванні Дня флоту в Севастополі. Він привітав екіпажі кораблів ВМС України зі святом і вручив державні нагороди, а по тому взяв участь у церемонії випуску курсантів Севастопольського військово-морського інституту імені Нахімова та посвяченні випускників в офіцери і вручив найкращим випускникам дипломи й кортики.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин і Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко надіслали привітання працівникам морського і річкового флоту та військовослужбовцям Військово-Морських Сил Збройних Сил України з нагоди Дня флоту.

Минулорічний указ Президента, який встановив День флоту в першу неділю липня, скасував два окремі свята, які були призначені на цей же день, – День працівників морського та річкового флоту і День Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

До 2006 року День Військово-Морських Сил святкувався в Україні 1 серпня.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG