Доступність посилання

ТОП новини

Бараку Обамі передали список російських політв’язнів


Як повідомив Радіо Свобода незалежний політик Володимир Рижков, під час зустрічі представників російської опозиції з президентом США Бараком Обамою у Москві, мова йшла про проблеми демократії та дотримання прав людини в Росії. Зокрема, йшлося про справу ЮКОСу, про обмеження свободи слова, відсутність вільних виборів. Окрім цього
були порушенні питання реєстрації опозиційних партій, корупції, розгонів мітингів.

Обамі також передали список російських політичних в’язнів.

У зустрічі з Бараком Обамою взяли участь також лідери російського руху «Солідарність» Борис Нємцов і Ґаррі Каспаров, співголова партії «Права справа» Леонід Ґозман, керівник партії «Яблуко» Сергій Мітрохін, лідер КПРФ Геннадій Зюганов, адвокат Олена Лук’янова, представник «Справедливої Росії» Ілля Пономарьов.

В інтерв’ю Радіо Свобода, після зустрічі з американським президентом, Борис Нємцов сказав: «Справа звільнення Росії від корумпованої бюрократії, справа боротьби за свободу – це, взагалі, обов’язок не Обами, а наш. Це наша справа. Ми не вважаємо, що «закордон нам допоможе», але ми вважаємо, що Америка – як наддержава і президент Обама – як справді світового рівня лідер – по-перше мають знати, в якому стані перебуває Росія, в тому числі і її політична система, а по-друге, контакти, які у нас мають бути з Америкою, ці контакти треба зміцнювати».

Раніше у вівторок Барак Обама виступив на російсько-американському форумі громадянського суспільства.
XS
SM
MD
LG