Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 09:44

Барак Обама вважає рішення лідерів Групи восьми «історичними»


Виступаючи перед журналістами на саміті в італійському місті Аквіла, де проходить саміт Групи восьми, президент США повідомив про домовленості, яких досягли країни G-8 у питанні боротьби з глобальним потеплінням і парниковим ефектом, що є наслідком цього потепління.

«Цього тижня країни G-8 дійшли історичної згоди з конкретних проблем. – зазначив Барак Обама. – Ми вирішили, що до 2050 року розвинуті країни повинні на 80 відсотків скоротити обсяг викидів шкідливих газів, і що ми будемо співпрацювати з іншими країнами, щоб скоротити загальносвітові викиди наполовину».

Завтра на саміті Групи восьми президент США має представити свій план сприяння росту сільськогосподарського виробництва у найбідніших країнах світу.

Відомство ООН, яке займається розподілом продовольчої допомоги, вітає цей план Барака Обами.

Голова Міжнародного фонду сільськогосподарського розвитку Канайо Нванзе наголосив, що мова йде про серйозні зміни, які можуть допомогти вирішити проблему голоду.

За планом американського президента, передбачено виділити 15 мільярдів інвестицій на довготривалий час в аграрний сектор бідних країн, щоб вони могли прогодувати себе самі.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG