Доступність посилання

ТОП новини

БЮТ розраховує домовитися з регіоналами


БЮТ сподiвається до вiвторка знайти компромiс iз Партiєю регiонiв щодо розблокування роботи Верховної Ради.

«Наприклад, той компромiс, який вони (Партiя регiонiв) обговорювали вчора, – внести постанову вiд Партiї регiонiв, щоб поставити уряду завдання пiдготувати законопроект щодо мiнiмальних заробiтних плат, щодо мiнiмального прожиткового мiнiмуму i внести його на розгляд Верховної Ради восени», – заявив заступник лiдера фракцiї БЮТ Андрiй Кожем’якiн.

За його словами, БЮТ iнiцiюватиме наступного тижня позачергове пленарне засiдання. До порядку денного пропонуватимуть законопроекти з обмеження депутатської недоторканностi, з пiдготовки до Євро-2012 i «обов’язково кадровi питання».

Крiм того, як зазначив бютівець, пропонуватиметься питання стосовно бюджетних змiн у зв’язку з постановою Кабмiну про збільшення статутного капіталу «Нафтогазу України».

Зі свого боку, в Партiї регiонiв відкинули можливiсть досягнення такого компромiсу. «Це просто обман людей i ми не хотiли б брати участь у цьому обманi», – заявив перший заступник лiдера фракцiї Партiї регiонiв Олександр Єфремов.

За його словами, якщо коалiцiя хоче працювати, то їй нiчого не заважає «вже сьогоднi пiдключитися до роботи над вiдповiдним законопроектом».

Цього тижня через блокування регіоналів, які вимагають негайного підвищення мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму, Верховна Рада не провела жодного засідання.
XS
SM
MD
LG