Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 06:36

Україна і МВФ домовилися про черговий транш кредиту


Голова місії МВФ в Україні Джейла Пазарбашиоглу

Місія Міжнародного валютного фонду рекомендуватиме Раді виконавчих директорів фонду збільшити наступний, третій транш кредиту для України до 3,3 мільярда доларів. Про це повідомила голова місії МВФ в Україні Джейла Пазарбашиоглу.

«Ми зараз починаємо процес, що називається процес надання документів Раді виконавчих директорів, ми сформулюємо свої рекомендації для керівництва МВФ, для виконавчих директорів, щоб завершити другий перегляд програми», – сказала вона.

Голова місії МВФ зазначила, що Рада директорів розгляне питання надання Україні третього траншу кредиту наприкінці липня – на початку серпня.

МВФ у листопаді минулого року схвалив для України дворічну програму на загальну суму 16,4 мільярда доларів і надав перший транш кредиту – 4,5 мільярда. У травні Київ отримав 2,8 мільярда доларів другого траншу кредиту МВФ.

********
Тимошенко: частина грошей МВФ піде на погашення боргів

1,9 мільярда доларів із третього траншу кредиту Міжнародного валютного фонду будуть спрямовані на погашення зовнішніх боргів України, повідомила прем’єр Юлія Тимошенко.

«Це цілком прибирає всі ризики щодо розрахунків із зовнішніх боргів України... Всі інші фінансові ресурси витрачатимуться відповідно до узгоджених напрямів. І ці витрати здійснюватимуться у межах затвердженого закону про бюджет», – сказала голова уряду.

********
МВФ поліпшив прогноз інфляції для України – Тимошенко

За оновленими прогнозами МВФ, інфляція в Україні цього року буде меншою, ніж очікувалося у зв’язку зі світовою фінансовою кризою, заявила прем’єр Юлія Тимошенко.

«Попередній прогноз інфляції становив 16%. Наразі, після перегляду програми, він становитиме 13%», – сказала Тимошенко після зустрічі з головою місії МВФ Джейлою Пазарбашиоглу.

Водночас, за словами Пазарбашиоглу, Міжнародний валютний фонд погіршив прогноз падіння ВВП України з 8 до 14% у цьому році. Причиною цього, як зазначила голова місії, стало погіршення економічного розвитку країни в першому кварталі 2009 року.

МВФ також переглянув прогноз дефіциту держбюджету з 4% до 6% на цей рік – на тлі дефіциту бюджету «Нафтогазу України».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG