Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 02:31

Пукачу висунули звинувачення в причетності до вбивства Гонгадзе


Генеральна прокуратура висунула звинувачення в причетностi до вбивства журналiста Георгiя Гонгадзе колишньому керівнику управління кримінальної розвідки МВС Олексію Пукачу. Про це повідомив Генпрокурор Олександр Медведько.

За його словами, зараз слiдчi перевiряють свiдчення Пукача про місце, де може бути голова вбитого журналіста. «Роботу розпочали. На мiсце виїхали ще вчора i наразi працюють», – зазначив Медведько.

Вiн також зауважив, що Генпрокуратура перевiряє й iншу iнформацiю, що стосується перебування Пукача в Українi, зокрема в Донецьку i Луганську.

Пукача, звинуваченого в справі про вбивство Георгія Гонгадзе і оголошеного в розшук з 2005 року, затримали ввечері 21 липня в селі на Житомирщині. Після його затримання заступник голови СБУ Василь Грицак повідомив, що Пукач назвав замовників вбивства Гонгадзе і пообіцяв показати слідчим місце, де знаходиться голова журналіста.

Водночас адвокат Пукача Сергій Осика вчора заявив, що його підзахисний не називав слідству замовників убивства Гонгадзе, а також не вказував місце, де знаходиться його голова.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG