Доступність посилання

ТОП новини

З лікарні виписали трьох отруєних на відпочинку дітей


З лікарні виписали трьох з 18 дітей, які отруїлися в «Обласному дитячо-молодіжному санаторно-оздоровчому комплексі» в місті Святогорськ Донецької області.

Як повідомили у суботу в обласній санітарно-епідеміологічній станції, виписані з лікарні діти почуваються добре і більше не потребують лікування в умовах інфекційного відділення.

Решта 15 дітей продовжують отримувати необхідний лікувально-діагностичний комплекс в умовах стаціонару. Їхній стан лікарі оцінюють як задовільний.

У вогнищі виникнення інфекції продовжується епідеміологічне розслідування і протиепідемічні заходи відповідно до розробленого плану. Остаточний висновок щодо джерел і чинників передачі інфекції буде зроблений після завершення всіх досліджень.

За допущені порушення притягнені до адміністративної відповідальності п`ятеро посадовців, у т.ч. директор санаторно-оздоровчого комплексу, його заступник і завідувач харчоблоку.

23-24 липня з «Обласного дитячо-молодіжного санаторно-оздоровчого комплексу» міста Святогорська Донецької області шпиталізували 18 дітей з підозрою на харчову токсикоінфекцію. Дітей помістили в інфекційні відділення дитячих лікарень Краматорська і Слов`янська. Загалом в комунальному підприємстві «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс» Донецької обласної ради на відпочинку перебуває 399 дітей.
XS
SM
MD
LG