Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 23:02

Фрагмент черепа Гонгадзе – ще не гарантія викриття замовників злочину – адвокат


Знайдення фрагменту черепа, який може належати Георгію Гонгадзе, це «важлива подія для родини Георгія, для його друзів. Також це може бути важливим доказом у справі», – сказала в ефірі Радіо Свобода адвокат вдови журналіста – Мирослави Гонгадзе – Валентина Теличенко.

«Але це зовсім не гарантія викриття усіх замовників та усіх інших причетних до злочину», – заявила вона. Слід виявити не тільки голову, але й «встановити осіб, які повинні понести покарання», – наголосила адвокат.

Що ж до затримання Олексія Пукача, то Теличенко називає його випадковим. А от «все, що відбувається після затримання, це вихор політичних спекуляцій напередодні виборів. І, власне, політичні спекуляції, які загрожують результативності розслідування, і починаються з моменту арешту Пукача», – сказала в ефірі Радіо Свобода адвокат Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко.

Генеральна прокуратура України днями підтвердила, що у Білоцерківському районі на Київщині знайшли фрагмент черепа, який може належати вбитому журналісту Георгію Гонгадзе.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG