Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко не задоволений темпами переговорів про «Східне партнерство»


Президент України Віктор Ющенко стурбований уповільненням переговорів з Європейським Союзом про практичну реалізацію ініціативи «Східне партнерство».

Як повідомив заступник глави Секретаріату Андрій Гончарук, Ющенко не може назвати задовільним прогрес, досягнутий у ході переговорів Україною і Європейською комісією при роботі над конкретними проектами в рамках цієї ініціативи.

«Президент вважає досить низьким рівень конкретики в дискусіях між Україною і ЄС з питань практичної реалізації проектів «Східного партнерства», – зазначив Гончарук.

Віктор Ющенко, за його словами, впевнений, що в рамках ініціативи варто працювати не тільки над проектами, але й над новими механізмами, які б сприяли реальній інтеграції між країнами-партнерами і ЄС.

Представник Секретаріату припустив, що розгляд проектів ускладнюється низкою об’єктивних факторів, що не залежать від української сторони, – зокрема, мова йде про відсутність у представників Єврокомісії єдиного підходу й комплексного бачення майбутнього механізму взаємодії й про дискусію в ЄС відносно концепції практичної імплементації ініціативи.

Європейська комісія виділила для країн, що входять в ініціативу «Східне партнерство» 40 мільйонів євро.
XS
SM
MD
LG