Доступність посилання

ТОП новини

ФДМУ: Одеський припортовий став збитковим і потребує інвестора


На сьогоднішній день Одеський припортовий завод перестав бути «куркою, що несе золоті яйця», заявив виконувач обов’язків голови Фонду державного майна Дмитро Парфененко сьогодні під час Інтернет-конференції на порталі Ліга.net.

За його словами, через об’єктивно високу ціну на природний газ, який є основною сировиною в роботі цього підприємства, ОПЗ цього року став збитковим.

«У зв’язку з цим актуальним є питання залучення ефективного інвестора, який шляхом постачання природного газу за економічно обґрунтованими цінами зможе забезпечити прибуткову роботу Одеського припортового заводу», – заявив Парфененко.

За його словами, на сьогоднішній день до Фонду державного майна звернулися вже 10 потенційних покупців Одеського припортового заводу з проханням дати їм можливість ознайомитися з підприємством для ухвалення остаточного рішення про приватизацію.

ФДМУ 15 липня оголосив конкурс з продажу 99,56% державного пакета акцій Одеського припортового. Початкова ціна пакета становить 4 мільярди гривень. Конкурс має відбутися через 75 днів після його оголошення.

Завод, який є одним із найбільших хімічних підприємств України, спеціалізується на виробництві аміаку й карбаміду, перевантаженні хімічної продукції, що надходить із країн СНД на експорт.
XS
SM
MD
LG