Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 03:18

МЗС: звинувачення Росії щодо постачань зброї в Грузію безпідставні


Виконувач обов’язкiв мiнiстра закордонних справ України Юрiй Костенко зазначив, що звинувачення Росії на адресу України щодо постачання зброї в Грузію є безпідставними і незрозумiлi українськiй сторонi.

Український дипломат пояснив, що Київ, як у рамках вiдповiдних мiжнародних органiзацiй, так i пiд час двостороннього дiалогу з росiйською стороною, вже неодноразово доводив безпiдставнiсть таких звинувачень.

«Вiйськово-технiчна спiвпраця України з iноземними державами не спрямована проти будь-якої третьої сторони, зокрема й Росiї. При цьому наша країна керується вiдповiдними резолюцiями Ради безпеки ООН у сферi торгiвлi озброєннями, а також суворо дотримується правил, встановлених мiжнародними режимами експортного контролю», – зазначив Костенко.

За його словами, твердження про те, що Україна є найактивнiшим постачальником зброї до Грузiї, не вiдповiдають дiйсностi. «Щоб переконатися в цьому, варто лише подивитися данi ООН, доступ до яких вiльний на офiцiйному сайтi цiєї організації», – наголосив в. о. голови українського МЗС.

Статс-секретар – заступник голови МЗС Росії Григорiй Карасiн заявляв, що в росiйської сторони є перевiрена iнформацiя щодо того, що Україна постачала озброєння напередоднi «п’ятиденної війни» на Пiвденному Кавказi в серпнi минулого року. Вiн також назвав Україну однiєю з найактивнiших країн, що постачають зброю Тбiлiсi.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG